1 | 2 | 3

Produkcja i emisja programów reklamowych

Program TV Master

emitowany jest w sieci Master sp. z o.o. w Głogowie, Wschowie, Górz, Przemkowie i Kożuchowie (ponad 25 tys. gospodarstw) oraz na stronie www.tv.master.pl (można nas oglądać za pośrednictwem kanału youtube). Codzienie tworzymy dwugodinny blok programowy, który ma swoją premierę o godzinie 18 i jest emitowany 12 razy w ciągu doby.

Główną pozycją w ramówce jest codzienny serwis "W obiektywie", w którym prezentujemy lokalne newsy (co najmniej 8 dziennie), a także informacje z regionu (Legnica, Lubin, Polkowice). Poszerzeniem wiedzy na temat lokalnej problematyki są produkowane przez nas audycje publicystyczno-informacyjne realizowane od lat we współpracy z samorządami: relacje z obrad sesja Rady Miejskiej w Głogowie, Puls Głogowa, Komentarz Prezydenta {}Gmina Głogów), Echa Ziemi Głogowskiej (Powiat Głogowski), Kurier Wschowski i Przemkowski oraz szereg okazjonalnych produkcji z wydarzeń sportowych, kulturalnych, gospodarczych (gminy Kotla, Jerzmanowa, Grębocice). Niezwykle cennym, z punktu widzenia odbiorców, których zdecydowana większość stanowi pracowników KGHM Polska Miedź S.A. są magazyny realizowane właśnie z największym pracodawcą w regionie.

Nie tylko lokalnie
Poziom realizacji oraz skuteczność w dotarciu do mieszkańców doceniły: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nadodrze" (programy realizowane od kilkunastu lat, w tym Poradnik Lokatora), Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie, Miejski Ośrodek Profilaktyki Uzależnień (audycje profilaktyczne), Głogowskie Obiekty Usługowe i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie. We współpracy z Chrobry Głogów S.A., SPR Chrobry Głogów, UKS Odra - GALH i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Głogowie realizujemy cykliczne audycje sportowe i kulturalne. Te pierwsze emitowane były także w telewizjach w Lubinie i Legnicy.

Pilotujemy zmiany
Z naszego wsparcia, przy wprowadzaniu na rynek nowych usług i taryf, z powodzeniem skorzystały Komunikacja Miejska w Głogowie (bilet elektroniczny), Głogowskie Obiekty Usługowe (strefy płatnego parkowania), GPK SITA Głogów (podwyżka cen wywozu śmieci) oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie (taryfy za wodę i odprowadzanie ścieków). Obszerne omówienie wskazanych wyżej rozwiązań, wytłumaczenie genezy i sposobu naliczania opłat, zminimalizowały niepokoje społeczne i zaowocowały zrozumieniem dla podejmowanych działań.

Nie tylko reklama
Do najpoważniejszych partnerów TV Master należy Media Markt w Głogowie. Przed dwoma laty emitowaliśmy spoty przeznaczone do ogólnopolskiej kampanii, później produkowaliśmy i emitowaliśmy spoty z lokalnych akcji promocyjnych, a także realizowaliśmy cykliczną audycję "Wybierz z nami" (dwa razy w miesiącu), w której przybliżaliśmy zalety konkretnych produktów.

Współpraca w regionie
Wieloletnie doświadczenia i kontakty ze stacjami telewizyjnymi z południowo-zachodniej Polski zaowocowały trwałą współpracą przy wymianie programów i realizacją wspólnych kampanii reklamowych (Saturn, Curpum Arena) i wyborczych. Korzystając z naszych usług można zlecić emisję nie tylko w naszej sieci, ale także w Polkowicach, Lubinie, Legnicy, Wałbrzychu i Jeleniej Górze.

W sieci
Do naszego redakcyjnego newsroomu codziennie dociera ponad 30 informacji (telefony, maile, kontakt bezpośredni). Najważniejsze z nich omawiane są w serwisie, ale wszystkie natychmiast publikujemy na naszym portalu internetowym. Można tam obejrzeć także najświeższe i archiwizowane newsy. Z myślą o stałych partnerach stworzyliśmy dział reportażu, w którym umieszczamy najnowsze audycje. Dla osób pragnących oglądać telewizję on-line program dostępny jest w postaci strumienia (streaming), także na kanale youtube. Niezwykle przyjazną funkcją jest możliwość TIME SHIFT : przesuwając suwak na czerwonym pasku odtwarzacza można przeglądać program z ostatnich 4 godzin.

Dziękujemy za współpracę
Wysoki poziom naszych realizacji, entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność załogi docenili partnerzy nie tylko z regionu, ale także z Polski i zagranicy:

KGHM Polska Miedź SA - cykliczny magazyn, produkcja relacji okazjonalnych (obrona przed napadem terrorystycznym, manewry strażackie)
Firma Smulders Group - właściciel Famaba-Głogów, powierzył nam realizację filmu o linii produkcyjnej, prezentację multimedialną oraz budowę strony www.famaba-glogow.com
Lindschulte Polska Sp. z o.o., Biuro Inżynieryjno-Projektowo-Architektoniczne - produkcja filmu promocyjnego Miejskiej Strefy Inwestycyjnej (emisja w stacjach TV oraz na www.wp.pl)
Bodzio - fabryka mebli, produkcja filmu promocyjnego
Lidia Geringer de Oedenberg - europosłanka, cykl audycji o funkcjonowaniu Europarlamentu
Polmiedź Trans - produkcja reportaży z meczów ekstraklasy piłki ręcznej SPR Chrobry Głogów
KGHM Ecoren - audycje promujące prozdrowotne inicjatywy
Tayama - filmy promocyjne systemów ochrony i poboru opłaty w hotelach
Wiktoria - ośrodek wypoczynkowy, realizacja filmów reklamowych i strony www
Day Spa - Laureat konkursu miesięcznika "Twój Styl" na doskonałość roku 2009, realizacja cyklu audycji
Sport Górski - relacje z największych imprez sportowych o randze mistrzostw Polski w duathlonie i triathlonie
Sklepy Komfort - produkcja i emisja reklamy
OSiR Góra - produkcja i emisja relacji z Biegu Niepodległości
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Głogowie - promocja instytucji Rodziny zastępczej
Komitety Wyborcze w wyborach parlamentarnych i samorządowych (skuteczność potwierdzona dobrymi wynikami :-)

Z wyrazami szacunku
Redakcja TV Master

Zapraszamy na Naszą stronę :  www.tvmaster.eu

tvmaster