1 | 2 | 3

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Master w Lubiatowie

Na terenie Naszego Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego w Lubiatowie nad jez. Sławskim znajduje się zadaszone miejsce do rozpalenia ogniska, a na życzenie Gości istnieje możliwość skorzystania z dużego grilla. Fani wędkarstwa znajdą tu doskonałe warunki do odpoczywania przy wędce obcując z pięknem przyrody Jeziora Sławskiego.
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Master dysponuje wypożyczalnią sprzętu wodnego. Dzięki tej ofercie można rozkoszować się wodnymi przejażdżkami. Zapraszamy także gości przybywających do Ośrodka na jachtach, które można przycumować w porcie przy brzegu Naszej plaży.
Ośrodek dysponuje kilkoma placami zabaw, na których znajdują się różnego rodzaju urządzenia zabawowe dla maluchów oraz nieco starszych dzieci.
Na przestronnej plaży skorzystacie Państwo z boiska do siatkówki plażowej. Od brzegu plaży aż do pomostów małe dzieci mogą bezpiecznie korzystać z kąpieli w wyznaczonym bojami miejscu.

W Hotelu mogą skorzystać Państwo z sali bilardowej. Znajduje się w niej pełnowymiarowy stół do gry oraz kompletne wyposażenie od bil po profesjonalne kije.
Zapraszamy także Państwa do ekskluzywnego wnętrza kawiarni, a do Baru Kapitańskiego na łyk czegoś mocniejszego i wyśmienity posiłek. Tutaj na tarasie w sezonie odbywają się także weekendowe dancingi przy muzyce granej na żywo. Ośrodek dysponuje również salą bankietową, w której urządzimy na Państwa życzenie wesele, urodziny, komunię czy inną imprezę okolicznościową.

Organizujemy konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje, pokazy promocyjne, imprezy integracyjne i inne spotkania okolicznościowe.Sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Posiadamy: rzutnik multimedialny,ekran, sprzęt audio- video, telewizor, DVD, kamerę. W hotelu, oraz domkach letniskowych możemy zapewnić nocleg dla pond 170 osób. Naszym Gościom gwarantujemy kameralność spotkań, ciszę i spokój sprzyjające szkoleniom, ale także i wypoczynkowi.

Istnieje możliwość przygotowania prezentacji multimedialnych na potrzeby szkoleń i konferencji oraz rejestracja audio-video.

Zapraszamy na stronę Naszego Ośrodka Szkoleniowo Wypoczynkowego Master :  www.owmaster.pl

owmaster